#konsulten hashtag

Explore instagram "Konsulten" tag

#chemicalpeelbydrfladi #OFERTA
🎁 3x Chemical Peel - 100 € 
Video đŸŽ„ credits @neroaesthetics gjate seances 1  #peeling me doktoreshen @dr.fladinezha 
Kur #mjeket zgjedhin #mjeket ! 😍 
Pas konsultes se detajuar me dr. Fladin, vajza vendosi te ndjeke seancat #peeling  #Peeling ‱permireson ndjeshem gjendjen e pergjithshme te lekures fale vetive kimike per te shperbere shtresen siperfaqesore te #demtuar te lekures ‱Ndikon dukshem ne #rrudhat e lehta rreth syve dhe gojes ‱Shenjat e shkaktuara nga dielli, nga shtatezania dhe nga aknet ‱Minimizon predispoziten e #akneve ‱Mbyll #poret dhe pastron lekuren. Lekura e “re” eshte shume e ndjeshme ndaj duhet ushqyer me krem hidratues dhe faktor mbrojtes ndaj diellit. Shenim âœđŸŒ Fillohet me higjenizimin e lekures nga estetistja dhe procedon doktoresha me #peelgel & #whitepeelcream duke e masazhuar per efikasitet maksimal. Seancat kryhen ne distance minimale 2 jave nga njera-tjetra. Te gjitha keshillat e nevojshme i merrni nga vete dr. Fladi ne #konsulten paraprake falas. ⚠ Peeling nuk eshte i domosdoshem vetem per lekurat problematike.
__________________________
Rezervo paketen me 3 seanca ne cmim promocional 100 € (parapagese) đŸ“Č 0673130331
©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane
@neroaesthetics
Nero Aesthetics

#chemicalpeelbydrfladi #oferta 🎁 3x Chemical Peel - 100 € Video đŸŽ„ credits @neroaesthetics gjate seances 1 #peeling me doktoreshen @dr.fladinezha Kur #mjeket zgjedhin #mjeket ! 😍 Pas konsultes se detajuar me dr. Fladin, vajza vendosi te ndjeke seancat #peeling #peeling ‱permireson ndjeshem gjendjen e pergjithshme te lekures fale vetive kimike per te shperbere shtresen siperfaqesore te #demtuar te lekures ‱Ndikon dukshem ne #rrudhat e lehta rreth syve dhe gojes ‱Shenjat e shkaktuara nga dielli, nga shtatezania dhe nga aknet ‱Minimizon predispoziten e #akneve ‱Mbyll #poret dhe pastron lekuren. Lekura e “re” eshte shume e ndjeshme ndaj duhet ushqyer me krem hidratues dhe faktor mbrojtes ndaj diellit. Shenim âœđŸŒ Fillohet me higjenizimin e lekures nga estetistja dhe procedon doktoresha me #peelgel & #whitepeelcream duke e masazhuar per efikasitet maksimal. Seancat kryhen ne distance minimale 2 jave nga njera-tjetra. Te gjitha keshillat e nevojshme i merrni

#chemicalpeelbydrfladi #OFERTA
🎁 3x Chemical Peel - 100 € 
Video đŸŽ„ credits @neroaesthetics gjate seances 1  #peeling me doktoreshen @dr.fladinezha 
Vajzen e shqetesonin njollat kafe te perqendruara kryesisht ne zonen e ballit. Pas konsultes se detajuar me dr. Fladin vendosi te ndjeke seancat #peeling  #Peeling ‱permireson ndjeshem gjendjen e pergjithshme te lekures fale vetive kimike per te shperbere shtresen siperfaqesore te #demtuar te lekures ‱Ndikon dukshem ne #rrudhat e lehta rreth syve dhe gojes ‱Shenjat e shkaktuara nga dielli, nga shtatezania dhe nga aknet ‱Minimizon predispoziten e #akneve ‱Mbyll #poret dhe pastron lekuren. Lekura e “re” eshte shume e ndjeshme ndaj duhet ushqyer me krem hidratues dhe faktor mbrojtes ndaj diellit. Shenim âœđŸŒ Fillohet me higjenizimin e lekures nga estetistja dhe procedon doktoresha me #peelgel & #whitepeelcream duke e masazhuar per efikasitet maksimal. Seancat kryhen ne distance minimale 2 jave nga njera-tjetra. Te gjitha keshillat e nevojshme i merrni nga vete dr. Fladi ne #konsulten paraprake falas. ⚠ Peeling nuk eshte i domosdoshem vetem per lekurat problematike.
__________________________
Rezervo paketen me 3 seanca ne cmim promocional 100 € (parapagese) đŸ“Č 0673130331
©copyright 2019 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane
@neroaesthetics
Nero Aesthetics

#chemicalpeelbydrfladi #oferta 🎁 3x Chemical Peel - 100 € Video đŸŽ„ credits @neroaesthetics gjate seances 1 #peeling me doktoreshen @dr.fladinezha Vajzen e shqetesonin njollat kafe te perqendruara kryesisht ne zonen e ballit. Pas konsultes se detajuar me dr. Fladin vendosi te ndjeke seancat #peeling #peeling ‱permireson ndjeshem gjendjen e pergjithshme te lekures fale vetive kimike per te shperbere shtresen siperfaqesore te #demtuar te lekures ‱Ndikon dukshem ne #rrudhat e lehta rreth syve dhe gojes ‱Shenjat e shkaktuara nga dielli, nga shtatezania dhe nga aknet ‱Minimizon predispoziten e #akneve ‱Mbyll #poret dhe pastron lekuren. Lekura e “re” eshte shume e ndjeshme ndaj duhet ushqyer me krem hidratues dhe faktor mbrojtes ndaj diellit. Shenim âœđŸŒ Fillohet me higjenizimin e lekures nga estetistja dhe procedon doktoresha me #peelgel & #whitepeelcream duke e masazhuar per efikasitet maksimal. Seancat kryhen ne distance minimale 2 jave nga njera-tjetra. Te

Det var otroligt mycket jul hÀr hÀromdagen. Och en intvingad resfebrig löpare i bakgrunden. #tvÄng #allaskamed #konsulten #lafamilia
@lannerstad
Kalmar, Sweden

Det var otroligt mycket jul hÀr hÀromdagen. Och en intvingad resfebrig löpare i bakgrunden. #tvÄng #allaskamed #konsulten #lafamilia

#chemicalpeelbydrfladi #OFERTA
🎁 3x Chemical Peel - 100 € 
Photo credits @neroaesthetics gjate seances 1  #peeling me doktoreshen @dr.fladinezha 
Paciente besnike e dr. Fladit vajza filloi seancat e #peelingkimik duke perfituar nga #Oferta 😍
‱ #Peeling permireson ndjeshem gjendjen e pergjithshme te lekures fale vetive kimike per te shperbere shtresen siperfaqesore te #demtuar te lekures ‱Ndikon dukshem ne #rrudhat e lehta rreth syve dhe gojes ‱Shenjat e shkaktuara nga dielli, nga shtatezania dhe nga aknet ‱Minimizon predispoziten e #akneve ‱Mbyll #poret dhe pastron lekuren. Lekura e “re” eshte shume e ndjeshme ndaj duhet ushqyer me krem hidratues dhe faktor mbrojtes ndaj diellit. Shenim âœđŸŒ Fillohet me higjenizimin e lekures nga #estetistja dhe procedon doktoresha me #peelgel & #whitepeelcream duke e masazhuar per efikasitet maksimal. Seancat kryhen ne distance minimale 2 jave nga njera-tjetra. Te gjitha keshillat e nevojshme i merrni nga vete dr. Fladi ne #konsulten paraprake falas. ⚠ Peeling nuk eshte i domosdoshem vetem per lekurat problematike. KUJDES ! Shume lekura te #djegura jane paraqitur ne studio ❌ Besojani kete procedure vetem #mjekut specialist
__________________________
Rezervo paketen me 3 seanca ne cmim promocional 100 € (parapagese) đŸ“Č 0673130331
©copyright 2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane
@neroaesthetics

#chemicalpeelbydrfladi #oferta 🎁 3x Chemical Peel - 100 € Photo credits @neroaesthetics gjate seances 1 #peeling me doktoreshen @dr.fladinezha Paciente besnike e dr. Fladit vajza filloi seancat e #peelingkimik duke perfituar nga #oferta 😍 ‱ #peeling permireson ndjeshem gjendjen e pergjithshme te lekures fale vetive kimike per te shperbere shtresen siperfaqesore te #demtuar te lekures ‱Ndikon dukshem ne #rrudhat e lehta rreth syve dhe gojes ‱Shenjat e shkaktuara nga dielli, nga shtatezania dhe nga aknet ‱Minimizon predispoziten e #akneve ‱Mbyll #poret dhe pastron lekuren. Lekura e “re” eshte shume e ndjeshme ndaj duhet ushqyer me krem hidratues dhe faktor mbrojtes ndaj diellit. Shenim âœđŸŒ Fillohet me higjenizimin e lekures nga #estetistja dhe procedon doktoresha me #peelgel & #whitepeelcream duke e masazhuar per efikasitet maksimal. Seancat kryhen ne distance minimale 2 jave nga njera-tjetra. Te gjitha keshillat e nevojshme i merrni nga vete dr. Fladi ne

JÀvla mÄndag, tillbaka till sommarformen och fylla ut det jÀvla skinnstÀllet igen. LÀngesedan trÀning va
@brinde_roadracing
Kungsbacka, Sweden

JÀvla mÄndag, tillbaka till sommarformen och fylla ut det jÀvla skinnstÀllet igen. LÀngesedan trÀning va "roligt" Fuck roligt, sÄlÀnge man Àr #startklar (ja det Àr filter pÄ bilden, jag vill se snyggare ut Àn vad jag Àr, fattar vÀl vem som helst) #13 #bamseklubben #konsulten #trÀnahemma #traintoride #traintolive #training #roadracer ? #therapy #terapi #nödvÀndigteller? #insidansomrÀknas #roadracing #lutautförsatan #veinspoppin #bikelife #superbike #rookie1000kanske #anarchy #piratelife #readytorace #bootygainz #bigbootyproblems #motiveramera #vemÀrduvemÀrjag #instabike #tattoos #shreddedbeermonster #smxsports

Intressant förelÀsning av Soki Choi om nya rönen kring tarmflorans bakterier och hjÀrnans hÀlsa! Vi bÀr runt pÄ 1,5 kg bakterier, 39 biljoner st. Bara sÄ ni vet...#företagare #modattförÀndra #sokichoi #hjÀrnhÀlsa #bakterier #tarmflora #gehealthcare #jobbet #psykologen #psykologensvardag #molnarconsulting #konsulten
@molnarconsulting
GE Healthcare Life Sciences

Intressant förelÀsning av Soki Choi om nya rönen kring tarmflorans bakterier och hjÀrnans hÀlsa! Vi bÀr runt pÄ 1,5 kg bakterier, 39 biljoner st. Bara sÄ ni vet... #företagare #modattförÀndra #sokichoi #hjÀrnhÀlsa #bakterier #tarmflora #gehealthcare #jobbet #psykologen #psykologensvardag #molnarconsulting #konsulten

#drFladiNezhaChemicalPeel #6xchemicalpeel 200€ 🎁 
Erdhi dhe sezoni i shumepritur i #peeling kimik ❄ Pas sezonit te kaluar, ne te cilin u trajtuan dhjetra raste te suksesshme, rifillojne seancat ne #neroaesthetics Doktoresha jone @dr.fladinezha realizon peeling kimik me seanca duke pare ecurine e permiresimit te lekures. Peeling permireson ndjeshem gjendjen e pergjithshme te lekures fale vetive kimike per te shperbere shtresen siperfaqesore te demtuar te lekures. Ai ndikon dukshem ne ‱rrudhat e lehta rreth syve dhe gojes ‱shenjat e shkaktuara nga dielli ‱nga shtatezania dhe nga aknet ‱minimizon predispoziten e akneve ‱mbyll poret dhe pastron lekuren. Lekura e “re” eshte shume e ndjeshme ndaj duhet ushqyer me krem hidratues dhe faktor mbrojtes ndaj diellit. Shenim âœđŸŒ Seancat kryhen ne distance minimale 2 jave nga njera-tjetra. Te gjitha keshillat e nevojshme i merrni nga vete dr. Fladi ne #konsulten paraprake falas. 
__________________________
Rezervo paketen me 6 seanca ne cmim promocional 200 € (parapagese) đŸ“Č 0673130331
©copyright 2018 dr. Fladi Nezha MD , Nero Aesthetics / 📍Rr. Elbasanit Tirane
@neroaesthetics
Nero Aesthetics

#drfladinezhachemicalpeel #6xchemicalpeel 200€ 🎁 Erdhi dhe sezoni i shumepritur i #peeling kimik ❄ Pas sezonit te kaluar, ne te cilin u trajtuan dhjetra raste te suksesshme, rifillojne seancat ne #neroaesthetics Doktoresha jone @dr.fladinezha realizon peeling kimik me seanca duke pare ecurine e permiresimit te lekures. Peeling permireson ndjeshem gjendjen e pergjithshme te lekures fale vetive kimike per te shperbere shtresen siperfaqesore te demtuar te lekures. Ai ndikon dukshem ne ‱rrudhat e lehta rreth syve dhe gojes ‱shenjat e shkaktuara nga dielli ‱nga shtatezania dhe nga aknet ‱minimizon predispoziten e akneve ‱mbyll poret dhe pastron lekuren. Lekura e “re” eshte shume e ndjeshme ndaj duhet ushqyer me krem hidratues dhe faktor mbrojtes ndaj diellit. Shenim âœđŸŒ Seancat kryhen ne distance minimale 2 jave nga njera-tjetra. Te gjitha keshillat e nevojshme i merrni nga vete dr. Fladi ne #konsulten paraprake falas. Rezervo

✈Soon back in spain đŸ”šđŸ–ïžđŸŒŽđŸŒŽđŸŒŽ @motorlandaragon, training for next season of RR 😈đŸșđŸ„‡đŸŒžđŸ„‘đŸïžđŸïžđŸïž #Brinde #racing #13 #bamseklubben #konsulten #mejslaren_rr #massören #roadracing #race #bikelife #superbike #bikestagram
#throttlesociety #motogp2018 #r6 #yamahar6
@brinde_roadracing
Motorland AragĂłn

✈Soon back in spain đŸ”šđŸ–ïžđŸŒŽđŸŒŽđŸŒŽ @motorlandaragon, training for next season of RR 😈đŸșđŸ„‡đŸŒžđŸ„‘đŸïžđŸïžđŸïž #brinde #racing #13 #bamseklubben #konsulten #mejslaren rr #massören #roadracing #race #bikelife #superbike #bikestagram #throttlesociety #motogp2018 #r6 #yamahar6

#konsulten @burbanstudios Äker vidare efter utfört #jobb till nÀsta #uppdrag
@bilkompanietcom
Bilkompaniet Sigoro AB

#konsulten @burbanstudios Äker vidare efter utfört #jobb till nÀsta #uppdrag

Konsulten goes - ”vaffanculo?! Nu hamnar jag ju pĂ„ insta.”
#kvÀllsdoppet #konsulten #konsultenochjag
@lannerstad
Grönhögens Hamn

Konsulten goes - ”vaffanculo?! Nu hamnar jag ju pĂ„ insta.” #kvĂ€llsdoppet #konsulten #konsultenochjag

Probleme me mishrat e dhembeve..? MjekĂš Specialist Paradontolog per trajtimin e tyre vetem ne Grand Dental Hospital! #pronotoni#konsulten #tuaj #Falas 00699555555
@grand_dental_hospital

Probleme me mishrat e dhembeve..? MjekĂš Specialist Paradontolog per trajtimin e tyre vetem ne Grand Dental Hospital! #pronotoni #konsulten #tuaj #falas 00699555555

För allas trevnad, rasta regelbundet #konsulten, och ge den sol och frisk luft. LÄt den fotografera blommor om den vill och neka den aldrig kaffe. 
#agerolife
@ageroab
Solna strand (tunnelbanestation)

För allas trevnad, rasta regelbundet #konsulten, och ge den sol och frisk luft. LÄt den fotografera blommor om den vill och neka den aldrig kaffe. #agerolife

Konsulten nÀr en stÀndig lÀngtan bortom lageritan. Eller bestÀller han den kommande mÄsattacken med blicken? #mannensomkundepratamedmÄsar #konsulten #mÄsattack
@lannerstad
Miss Behave bar

Konsulten nÀr en stÀndig lÀngtan bortom lageritan. Eller bestÀller han den kommande mÄsattacken med blicken? #mannensomkundepratamedmÄsar #konsulten #mÄsattack

Konsulten is back! ...in HÀrjedalen. TrÄkigt vÀder idag efter 15cm nysnö igÄr. Synd. #konsulten #konsultenochjag #haschplanka
@lannerstad
Ramundberget

Konsulten is back! ...in HÀrjedalen. TrÄkigt vÀder idag efter 15cm nysnö igÄr. Synd. #konsulten #konsultenochjag #haschplanka

Hemmakontoret just nu. Hur tĂ€nkte vi nu @staffanpalm ??? Vi skulle ju bara göra det luftigt för bĂ€ttre fokus? Bara flytta en garderob đŸ’ŁđŸ’„đŸ˜‚đŸ˜‚đŸ˜‚ Tur att telefon och inte skypemöten idag... #vaktmĂ€staren #lokalvĂ„rdaren #konsulten #inredaren #entreprenören #11hattar #fokus #telefonmöten
@carolinepalm.se
TrÄngsund, Stockholms LÀn, Sweden

Hemmakontoret just nu. Hur tĂ€nkte vi nu @staffanpalm ??? Vi skulle ju bara göra det luftigt för bĂ€ttre fokus? Bara flytta en garderob đŸ’ŁđŸ’„đŸ˜‚đŸ˜‚đŸ˜‚ Tur att telefon och inte skypemöten idag... #vaktmĂ€staren #lokalvĂ„rdaren #konsulten #inredaren #entreprenören #11hattar #fokus #telefonmöten

Synsams nya HRkonsult spatserar 😃
#dogs #dogsofinstagram #konsulten
@flashy_coyote

Synsams nya HRkonsult spatserar 😃 #dogs #dogsofinstagram #konsulten

Glad konsult ler mot förföljande sÀl. #konsultenochjag #konsulten #flundrefiske
@lannerstad
Seby LĂ€ge

Glad konsult ler mot förföljande sÀl. #konsultenochjag #konsulten #flundrefiske

HĂ€r intog vi vad @mrgorling hade kallat en
@lannerstad
FjÀllnÀs HÀrjedalen

HÀr intog vi vad @mrgorling hade kallat en "hÄll kÀften-lunch". #konsulten #konsultenochjag #hÀrligahÀrjedalen

Lite trist att det Àr ett moln dÀrborta. Annars bra tack! Som alltid optimal utrustning. #hÀrligahÀrjedalen #konsulten #konsultenochjag #klÀttermusen #klatterism
@lannerstad

Lite trist att det Àr ett moln dÀrborta. Annars bra tack! Som alltid optimal utrustning. #hÀrligahÀrjedalen #konsulten #konsultenochjag #klÀttermusen #klatterism

VÀrldens mest ensliga vÀg, #konsulten vÀntar i bilen och lÀngtar efter Mariaberget, jag letar jobb som snöröjare. #hÀrligahÀrjedalen
@lannerstad
Flatruet

VÀrldens mest ensliga vÀg, #konsulten vÀntar i bilen och lÀngtar efter Mariaberget, jag letar jobb som snöröjare. #hÀrligahÀrjedalen

Bytt gÄrdagens kuling, motvind och regn till medvind och vÄffelbuk. Gunde hade varit besviken. #konsulten #hÀrligahÀrjedalen #klÀttermusen
@lannerstad
Bruksvallarna

Bytt gÄrdagens kuling, motvind och regn till medvind och vÄffelbuk. Gunde hade varit besviken. #konsulten #hÀrligahÀrjedalen #klÀttermusen

Konsulten och vÄfflan, en utmÀrkt paus i fingerförfrysningen! #konsulten #hÀrligahÀrjedalen
@lannerstad
Ösjöstugan

Konsulten och vÄfflan, en utmÀrkt paus i fingerförfrysningen! #konsulten #hÀrligahÀrjedalen

KÀnslan man haft hela livet. BÀttre Àn att faktiskt ha bott dÀr hela livet. #mothÀrjedalen #konsulten
@lannerstad
NjutÄnger

KÀnslan man haft hela livet. BÀttre Àn att faktiskt ha bott dÀr hela livet. #mothÀrjedalen #konsulten